Get Adobe Flash Player

Module CU3ER needs Adobe Flash Player. Get it by clicking the image below!
Get Adobe Flash player

آخرین اخبار

nصفحه اصلی arrow کتابخانه arrow مقالات مدیریت ارتباط با مشتری

مقالات مدیریت ارتباط با مشتری

رعايت اخلاق در فعاليت هاي بانکي و تاثير آن بر روابط ميان بانک و مشتري

ایمیل
نوشته شده توسط admin
پنج‌شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۶ بعدازظهر

مدیریت
مدیران نواندیش
هدف از تحقيق حاضر بررسي رعايت اخلاق از سوي بانک ها در فعاليت هاي خود و تاثير آن بر روابط ميان بانک و مشتريانش است. لذا پس از بررسي پژوهش هاي مرتبط با تحقيق مدل مفهومي آن ارائه شده است. در اين مدل مفهومي براي بررسي روابط ميان مشتري و بانک چهار متغير اعتماد، تعهد، وفاداري و ارتباط دهان به دهان در نظر گرفته شده است. هم چنين مقاله حاضر يک مطالعه توصيفي است که به روش پيمايشي انجام شده است. جامعه آماري اين تحقيق 184 نفر از مشتريان يک بانک دولتي در شهرستان اصفهان است.

0 نظر
تعداد بازدید ها: 1075
ادامه مطلب...

ارزيابي عملکرد CRM در شرکت ايران خودرو مبتني بر کارت امتيازي متوازن

ایمیل
نوشته شده توسط admin
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۸ قبل‏ازظهر

با توجه به اين که امروزه قدرت فروشنده به خريدار انتقال يافته است، سازمان ها متوجه اين امر شده اند که رقابت با محصولات متمايز و ارزان تر کافي نيست، و مزيت رقابتي صرفا از طريق محصولات متمايز به دست نمي آيد، بلکه از طريق ارتقاي روابط با مشتري حاصل مي شود. در عين حال، مشتريان هزينه هاي متغير پايين متحمل مي شوند و به سهولت مي توانند وفاداريشان را از يک شرکت به شرکت ديگر تغيير جهت دهند. در حال حاضر وفاداري مشتري به يک شرکت خودروساز و رضايت وي از محصول و خدمات شرکت خودروساز به عنوان دو عامل اساسي، ذهن مديران را به خود مشغول کرده و تحقق آنها، جزء برنامه هاي مديران موفق در صنعت خودروسازي است.

0 نظر
تعداد بازدید ها: 940
ادامه مطلب...

رعايت اخلاق در فعاليت هاي بانکي و تاثير آن بر روابط ميان بانک و مشتري

ایمیل
نوشته شده توسط admin
پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۳۸ قبل‏ازظهر

هدف از تحقيق حاضر بررسي رعايت اخلاق از سوي بانک ها در فعاليت هاي خود و تاثير آن بر روابط ميان بانک و مشتريانش است. لذا پس از بررسي پژوهش هاي مرتبط با تحقيق مدل مفهومي آن ارائه شده است. در اين مدل مفهومي براي بررسي روابط ميان مشتري و بانک چهار متغير اعتماد، تعهد، وفاداري و ارتباط دهان به دهان در نظر گرفته شده است. هم چنين مقاله حاضر يک مطالعه توصيفي است که به روش پيمايشي انجام شده است. جامعه آماري اين تحقيق 184 نفر از مشتريان يک بانک دولتي

0 نظر
تعداد بازدید ها: 662
ادامه مطلب...

تأثير شخصيت نام تجاري بر وفاداري مشتريان

ایمیل
نوشته شده توسط admin
یك‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۲۴ قبل‏ازظهر

تأثير شخصيت نام تجاري بر وفاداري مشتريان

نويسندگان مقاله: علیرضا مؤتمنی ، هادی مرادی، امین همتی

 

0 نظر
تعداد بازدید ها: 980
ادامه مطلب...

مدل علّی بهبود و تعالی در ارتباط با مشتریان سازمان

ایمیل
نوشته شده توسط admin
یك‌شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۴۹ قبل‏ازظهر

چکیده
به دلیل مخاطرات و ریسک بالاي اجراي پروژه هاي مدیریت ارتباط با مشتري، انجام برنامه ریزي مناسب قبل از اجراي آن در سازمان ضروري می باشد. بدین منظور لازم است پس از شناخت فاصله بین دو وضعیت موجود و مطلوب و مسیر دستیابی به وضعیت مطلوب، سرمایه گذاري هاي سازمانی صورت پذیرد. در این پژوهش بر حسب این ضرورت، ابتدا با مطالعه نسبتاً گسترده پیشینه پژوهش، مهمترین عوامل حیاتی موفقیت این حوزه استخراج شد و سپس با مدل معادلات ساختاري
مدل علّی روابط این عوامل تحلیل می شد. عوامل نهایی طبق نظر خبرگان به سطوح مختلف بلوغ اختصاص یافت و در نهایت بر اساس ابعاد چهارگانه مدل بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت 1 امتیاز هر یک از شاخص ها در سازمان مورد بررسی, محاسبه و سطح بلوغ آن سازمان در مدیریت ارتباط با مشتري تعیین شد.

0 نظر
تعداد بازدید ها: 1333
ادامه مطلب...

اشتراک

برای دریافت جدیدترین مطالب وب سایت ایمیل خود را وارد کنید:

ورود كاربر

هنوز ثبت نام نكرده اید؟ عضویت در سایت

تبادل

اشتراک مطالب برای سایتها و وبلاگها
RSS 0.91
RSS 1.0
RSS 2.0
ATOM 0.3

نوشته هاي اخير

رأی گیری

این سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟

نتایج

كاربران آنلاین

ما 21 میهمان آنلاین داریم

با عضویت در وب سایت مدیران نواندیش و نشر مقالات مدیریتی و مطالب علمی خود و ترجمه متون و یا گرداوری منابع علمی مدیریت در نشر دانش نوین مدیریت ما را یاری کنید.از تمام علاقمندان و پژوهشگران دعوت می کنیم تا در ایجاد بزرگترین پایگاه علمی تخصصی مدیریت ما را یاری نمایند.

بالا